"7 GRZECHÓW GŁÓWNYCH" - Wystawa prac studentów Inżynierii Wzornictwa Przemysłowego PŁ

Zapraszamy na wystawę "7 GRZECHÓW GŁÓWNYCH" do Galerii Jutro na Wydziale Technologii Materiałowych i Wzornictwa Tekstyliów

"7 GRZECHÓW GŁÓWNYCH"

Wystawa prac studentów Inżynierii Wzornictwa Przemysłowego PŁ

22.05-03.06.2024

Wystawa prac studentów Inżynierii Wzornictwa Przemysłowego PŁ jest próbą interpretacji tematu „Siedem grzechów głównych”. To efekt semestralnego ćwiczenia z przedmiotu Rysunek interdyscyplinarny III, podczas którego studenci, realizując zadany temat, starają się wyrazić swoją artystyczną myśl i ekspresję przy użyciu takich środków wyrazu jak rysunek, malarstwo, kolaż. Przeniesienie na papier własnej interpretacji tradycyjnego motywu zaowocowało szerokim wachlarzem form: od graficznego minimalizmu i syntezy po styl komiksowy czy fantasy. Jest to pierwsza wystawa prac plastycznych studentów tego kierunku w Galerii Jutro.

Osoby uczestniczące w wystawie: Wiktoria Badowska, Oskar Kasperek, Bartłomiej Klimczuk, Aleksandra Rudnicka, Agata Salwa, Aleksandra Siwiak, Volha Sinitskaya

Kurator wystawy: dr Andrzej Foder

Projekt plakatu: Volha Sinitskaya

Galeria JUTRO, Wydział Technologii Materiałowych i Wzornictwa Tekstyliów (II p.), Politechnika Łódzka, ul. Żeromskiego 116, 90-543 Łódź